Treasure In The Darkness

Online hru Treasure in the Dark můžete hrát online. Není nutná žádná další instalace ani stahování čehokoli, protože Treasure in the Dark je jednoduše flash hra, kterou si můžete zahrát v prohlížeči. Stejně jako každá jiná flash hra je však pro úspěch v této hře zapotřebí určitá úroveň dovedností. Určitě si můžete položit otázku, jak mohu hrát Treasure in the Dark, zde jsou jednoduché pokyny:

Přetáhněte loď po vybrané cestě, kterou musí následovat. Lodě se pohybují velmi pomalu, ale stále se pohybují zvoleným směrem. Když najdete truhlu, otevřete ji. Obsahuje něco užitečného pro vás. Pokud je to správný typ, dostanete odměnu. Jinak se zobrazí nabídka, která vám umožní pokračovat nebo se vrátit na začátek.

Jakmile otevřete hrudník, vezměte poklady dovnitř a vložte je zpět na stejnou stránku. Cílem je najít skrytý poklad, než tak učiní vaši protivníci a než vyprší čas. Hra je u konce, jakmile nasbíráte všechny poklady Prostamid.

Při hraní hry je třeba dávat pozor na několik věcí. Když se na vaší pravé straně objeví loď, nasměrujte ji doleva. Opak se objeví, když se na vaší levé straně objeví loď. Nejlepší je řídit správně, abyste tyto torpédoborce zničili, a pohybovat se nahoru a dolů na palubu lodí, které vidíte po pravé straně.

Když uvidíte nepřátelský člun, otočte se doprava a zničte jej. Zničte všechny lodě před vámi, aniž by vás ostatní rozptylovali. Jakmile je loď zničena, stane se lehkou a můžete ji obejít. Pokud zničíte lehké čluny, zbývající se stanou vašimi cíli. Cílem je vyloučit co nejvíce lodí, než vyprší časovač.

Položky najdete také ve spodní části obrazovky. Mapa pokladů vám ukáže, kde máte lovit další poklady. Položky se budou lišit podle verze, kterou hrajete. Položky jsou barevně označeny mapou pokladů. Když najdete předmět s ikonou pokladu, můžete skočit na loď, která patří dané postavě, a předmět získat.

Mapa pokladu vám dá směr, kterým se musíte vydat. Existují ikony, které vám ukáží, kde si můžete vyzvednout poklad a kolik mincí je uvnitř. Pokud hrajete verze Nintendo Wii, budete moci stisknutím tlačítka Y zobrazit inventář a tlačítkem X hodit poklad na cílové místo.

Treasure in the Darkness není jako váš průměrný skrytý předmět nebo tajemná hra. Dokončení úrovní vyžaduje čas. Postavy v této hře nejsou vždy to, co očekáváte, ani nejsou obvyklými podezřelými. Má více temného tématu než mnoho jiných her.

Pokud si myslíte, že tato hra bude jen dalším skrytým objektem nebo adventurou, mýlili byste se. Treasure in the Darkness má svůj vlastní děj. Po dokončení každé úrovně se dozvíte trochu historie o předchozích postavách, které byly součástí příběhu. Tento žánr řízení času můžete využít ve svůj prospěch.

Pokud máte potíže s dokončením některých úrovní ve hře, neměli byste se zatím vzdát. Hra je velmi náročná a pokud budete pokračovat ve hře, zjistíte, jak dokončit některé z úrovní a nakonec najít artefakty potřebné k postupu do další úrovně. Treasure in the Darkness je mnohem víc než jen hraní her.

Tato hra je náročná, ale grafika a zvuky jsou skvělé. Pokud máte potíže s ovládáním a pomocí klávesnice, měli byste zvážit stažení této hry zdarma z internetu. To vám umožní naučit se hrát hru pomocí správných tlačítek a ovládacích prvků, místo abyste se hru museli učit od nuly.

Hra Treasure in the Darkness je zábavná. Pokud máte potíže se správou svého času, budete rádi, že si tuto hru můžete stáhnout zdarma. Hraní této hry vás vyzve, ale nemusí vám zabírat příliš mnoho času. Mějte na paměti, že abyste mohli postoupit do další úrovně, musíte dokončit všechny úrovně. Tato hra se skrytými objekty může poskytnout zábavu, výzvu a vzdělání najednou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *